Gumová podložka 60x60 cm, výška 0,5 cm

Značka: Různí výrobci

Gumová univerzální podložka UniPad je vhodným prvkem při stavbě fotovoltaické elektrárny na střechu rodinného domu.

Dostupnost Není skladem
Kód: 005-0013
131 Kč 108 Kč bez DPH 131 Kč / 1 ks
Gumová podložka 60x60 cm, výška 0,5 cm
Značka: Různí výrobci

Nejčastěji slouží univerzální podložka z pryžového granulátu jako podložka pod rektifikační terče pod dlažbu nebo jako separační podložka mezi podlahou a terasovými rošty, dlaždicemi či prkny, kdy zabrání přímému kontaktu prvků použitých pro vytvoření terasy s podkladem, čímž utlumí kročejový zvuk, popřípadě vytvoří mezi materiály prodyšnou vrstvu, která usnadní odvětrávání podlahy. Podložky lze využít i pro vyrovnání nerovného povrchu při pokládce podlahy, terasy, podlažky před karavan apod.

U staveb či výrobků, kde je to žádoucí, lze podložkami separovat dva různé materiály, například dřevo a kov a vytvořit tak mezi materiály pružnou ochrannou vrstvu.

Univerzální podložky z pryžového granulátu lze použít i jako antivibrační podložky pro tlumení vibrací nejrůznějších menších strojů, například vypodložení noh kompresorů, lisů, praček, čerpadel apod. U větších strojů nebo tam, kde je žádoucí mít podloženou celou plochu stroje, doporučujeme využit antivibrační rohože, které jsou pro tyto účely vhodnější.

Podložky lze použít i pro podložení dřevěných zahradních prvků, například dřevěných truhlíků a záhonů, pro jejich separaci od zeminy, čímž se zabrání vlhnutí dřeva a prodlouží se životnost dřeva..

V neposlední řadě se dají podložky využít jako ochranná proložka mezí zbožím při jeho transportu či jako protiskluzová podložka k zamezení pohybu palet při jejich převozu.

 

Materiál: guma

Šířka: 60 cm

Délka: 60 cm

Výška: 0,5 cm

Hmotnost: 1310 g

Objemová hmotnost: 730 kg / m³

Teplotní stabilita: -30 až +80 °C

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní komponenty
Hmotnost: 1.31 kg
Hmotnost: 1310 g