Výkonový optimizér TIGO TS4-A-O MAX 700Wp

Značka: Tigo

Optimizér pro optimalizaci výkonu, monitorování výkonu panelu, případnému snížení produkce FV panelu nebo jeho úplnému vypnutí.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 360
1 255 Kč 1 037 Kč bez DPH 1 255 Kč / 1 ks
Výkonový optimizér TIGO TS4-A-O MAX 700Wp
Značka: Tigo

Specifikace výkonového optimizéru Tigo TS4-A-O

Chytrý výkonový optimizér Tigo TS4-A-O zvyšuje výkon podle potřeby u fotovoltaických systémů nedostatečně výkonných vinou znečištění nebo zastínění. Může také snížit produkci FVE panelu nebo ho zcela vypnout. K připojení jsou potřeba konektory MC4. Délka output kabelu je na 1,2m.

Optimizér TS4-A-O je vybaven bezpečnostní funkcí Shut-down, která je účinná pouze v případě, že je optimizér připojen ke službě Cloud Connect Advanced nebo Cloud Connect. Funkce se aktivuje automaticky nebo ručně - při jej aktivaci klesne napětí a proud z každého modulu na nulu.

S optimizérem Tigo TS4-A-O můžete doplnit své fotovoltaické moduly dalšími funkcemi:

- optimalizace výkonu - řešení používané v situacích částečného - dočasného zastínění některých modulů ve stringu (řetězci), kdy zastíněný panel osazený optimizérem Tigo nemá negativní vliv na provoz ostatních panelů v řetězci. Pro provoz modulu Tigo nejsou nutné žádné další komponenty.

 - monitorování - funkce poskytuje možnost zobrazit provozní parametry každého modulu, ke kterému je optimizér Tigo TS4-A-O připojen. pro tuto funkci je nezbytný datový záznamník (datalogger - Accespoint s datovým záznamníkem) TIGO CCA + TAP, který sbírá data z jednotlivých panelů.

- požární spínač - tato funkce umožňuje odpojit každý modul v sérii zvlášť. Pro dosažení této funkce je nutné použít TIGO CCA + TAP, jak je uvedeno výše ve funkci monitorování.

Výkonový optimizér TIGO TS4-A-0 zvyšuje výkon pomocí optimalizace na úrovni fotovoltaického panelu, např. při zastínění nebo jiném nesouladu. Přídavné TS4-A-O je kompatibilní s FV panely o výkonu až 700W.

 

Optimizér Tigo TS4-A-O-700W se může propojit s více než 200 střídači, je voděodolný a univerzální. Připojuje se velmi snadno, během 10 sekund, k FV modulu pomocí spojovací krabice. K rámu modulu konektorem MC4. Aktivace a odstraňování problémů pak probíhá pomocí online aplikace ve vašem chytrém telefonu bezdrátově.

Rozměry výkonového optimizéru jsou: 139,7 x 138,4 x 22,9 mm

Technické detaily výkonového optimizéru Tigo TS4-A-O

Výkonový optimizér Tigo TS4-A-O je možné připojit k modulu (fotovoltaickému panelu) o výkonu max. 700Wp. Maximální vstupní proud 15A. Bezdrátová komunikace prostřednictvím aplikace v mobilním zařízení. Délka output kabelu 1,2m. Konektor MC4. Hmotnost optimizéru: 0,52 kg.

Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem.

Certifikáty výrobku

Výkonový optimizér Tigo TS4-A-O max. 700 Wp splňuje příslušné normy ČSN.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Délka: 13,84 cm
Šířka: 13,97 cm
Výška: 2,29 cm
Hmotnost: 0,52 kg

Video o optimizérech TIGO